Arrivederci Lazio

На 27 февруари в среща реванш за европейската лига UEFA на Стадион Васил Левски в София на терена се срещнаха Разградския Лудогорец и Лацио. Срещата завърши драматично с 3 минутно продължение и равенство 3:3,което след победата над Лацио в Италия,изпраща момчетата от Лудогорец на осмина финал с Валенсия на 13 март. Италианците поведоха озненадващо в двайстата секунда от мача и първото полувреме приключи с видимо тяхно надмощие на терена,но през второто полувреме дори след като Лацио увеличи резултата с 2:0,момчетата от Лудогорец се бориха мъжки и изравниха 2:2. Последва трети гол на Лацио три минути преди края на редовното време и стадиона настръхна! Агитката на Лацио подкрепена от агитката на Левски не ликува за дълго - 2 минути преди съдията да обяви три минутното продължение Лудогорец повторно изравни резултата и прати у дома Лацио! Стадиона избухна "Българи Юнаци" напълно заслужено! Брилянтно и изключително вълнуващо второ полувреме ! Браво момчета ! А аз нямам глас !